Nieuw Les schema 2020-2021 

 Bestaande leden vanaf 30.05.2020 

 Nieuwe leden vanaf 06.06.2020 

STUDIO 1

MAANDAG

 

DINSDAG 

17u30-18u30             Jazz Kids 3A

WOENSDAG   

13u30-14u15             Kleuterdans A   

14u30-15u30             Jazz Kids 3B  

15u30-16u30             Ballet 1   

16u30-17u30             Ballet 2   

17u30-18u30             Jazz Kids 1B   

19u45-21u00             Power Yoga A

DONDERDAG

    

19u00-20u15            Easy Flow Yoga    20u15-21u30            Power Yoga B

 

VRIJDAG   

 

17u15-18u15            Ballet 3A     

18u15-19u30            Ballet 5   

19u45-20u45            Ballet Adults Open                                        

ZATERDAG

 

09u30-10u30           Funky Kids 1 (1-2lj)

10u30-11u30           Funky Kids 3 (5-6lj)

11u30-12u30           Funky Kids 2 (3-4lj)
12u30-13u30           Jazz Kids 2B 

STUDIO 2

MAANDAG

 

DINSDAG  

 

09u30-10u30          Morning Flow Yoga 
                                         (NIEUW)

WOENSDAG

 

13u30-14u30              Streetdance Kids     14u30-15u30              Street CReW

15u30-16u30              Streetdance Jeugd  16u30-17u30              Jazz Kids 1A   

17u30-18u30              Jazz Kids 2A   

18u30-19u30              Jazz 1B     

DONDERDAG

VRIJDAG              

18u00-19u00             Funky Jeugd     

                                                                         

 

ZATERDAG

09u30-11u00            Tiener Compagnie 

11u00-13u00            Compagnie

13u45-15u15            Adults Compagnie

STUDIO 3

MAANDAG

17u00-18u00         Ballet tot 12j

18u00-19u00         Ballet Compagnie

19u00-20u15         Ballet Middelbaar

20u15-20u45         Pointes vanaf 12j

20u45-21u45         Jazz Volw

DINSDAG

 

17u15-18u15          Hedendaags Kids     

18u15-19u15          Modern 1   

19u15-20u15          Modern 2   

20u15-21u15          Modern 3

 

WOENSDAG     

       

15u30-16u30           Modern Kids    

16u30-17u30           Jazz 1A   

17u30-18u30           Jazz 2 

18u30-19u30           Jazz 3      

19u30-20u30           Hedendaags 1

DONDERDAG          

17u15-18u30             Selectie Ballet 1    18u30-20u00             Selectie Ballet 2    20u00-21u30             Selectie Ballet 3

VRIJDAG          

17u15-18u15            Ballet 4    

18u15-19u30            Ballet 6  

19u30-20u45            Ballet 7  

ZATERDAG     

9u45-10u30             Kleuterdans B   

10u45-11u45           Ballet 3B

11u45-13u00           Kids Compagnie

Les schema 2019-2020

STUDIO 1

DINSDAG 

17u15-18u15             Hedendaags Kids 18u15-19u15             Modern 3   

19u30-20u30             Modern 1     

20u30-21u30             Modern 2

WOENSDAG   

13u30-14u15             Kleuterdans A   

14u30-15u30             Ballet 1  

15u30-16u30             Ballet 2   

16u30-17u30            Jazz Kids 1A   

17u30-18u30            Jazz Kids 3A   

18u30-19u30            Jazz 3     

19u30-20u45            Power Yoga A

DONDERDAG

    

 

19u00-20u15            Easy Flow Yoga     20u15-21u30           Power Yoga B

 

VRIJDAG   

 

17u30-18u30            Ballet 3     

18u30-19u45            Ballet 5   

19u45-21u00            Ballet 7     

 

ZATERDAG

 

10u30-11u15             Kleuterdans B   

11u30-12u45             Kids Compagnie      

 

STUDIO 2

DINSDAG  

 

17u00-18u15              Ballet (tot 12j)    18u15-19u30              Ballet Compagnie    19u30-20u45              Ballet middelbaar    20u45-21u15              Pointes +12j

WOENSDAG

 

14u30-15u30              Jazz 1     

15u30-16u30              Streetdance 2    16u30-17u30              Jazz 2     

17u30-18u30              Hedendaags 1    18u30-19u30              Jazz Kids 3B     

DONDERDAG          

17u15-18u30              Selectie Ballet 1    18u30-20u00              Selectie Ballet 2    20u00-21u30              Selectie Ballet 3

VRIJDAG              

17u30-18u30             Ballet 4     

18u30-19u45             Ballet 6     

20u00-21u15             Ballet Adult                                                                            

ZATERDAG

9u30-11u00              Tiener Compagnie 

11u00-13u00            Compagnie

13u30-15u00            Adults Compagnie

STUDIO 3

DINSDAG

 

18u15-19u15          Jazz Kids 2A    

19u30-20u30          Jazz Volw 1     

20u30-21u30          Jazz Volw 2

 

 

WOENSDAG     

14u30-15u30          Streetdance 1   

15u30-16u30          Jazz Kids 1B   

16u30-17u30          Jazz Kids 2B

17u30-18u30          Modern Kids    

18u30-19u30          Breakdance 1   

19u30-20u30          Breakdance 2

DONDERDAG          

 

    

 

VRIJDAG          

18u45-19u45          Funky Jeugd +12j

 

 

 

ZATERDAG     

9u30-10u30            Funky Kids 1 (1-2lj) 10u30-11u30          Funky Kids 3 (5-6lj)   11u30-12u30          Funky Kids 2 (3-4lj)

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Twitter

Sweater

Cropped sweater

Legging Adult

Legging Child

Sport bra

Cropped top

Copyright © 2009-2020 •ndigo